تبلیغات
قرص ترامادول|عوارض ترامادول|ترک ترامادول|ترک اعتیاد|قرص دراگون - داروخانه ها بدون نسخه ترامادول نفروشند.

قرص ترامادول|عوارض ترامادول|ترک ترامادول|ترک اعتیاد|قرص دراگون

کلینیک روانشناسی و مشاوره ندای آرامش (امیر شیرین زاده) - تلفن کلینیک: 09128490944 - 22321052-021


مقاله زیر را تایپ کردم و در داروخانه های محل پخش کردم . امیدوارم تاثیر گذار باشه و جلوی فروش  بدون نسخه این داروی اعتیاد آور و مخرب رو بگیره .

من اگر داروخانه داشتم ، هرگز وجدانم اجازه نمیداد به صرف مسایل اقتصادی سبب ویرانی انسانی باشم .

شما هم همکاری کنید . و اگر میتونید این متن رو پرینت بگیرید و در داروخانه های محل پخش کنید .

بر روی ادامه مطلب کلیک کنید . 

ترامادول نه !

آمار و ارقام غیر رسمی مربوط به وضعیت اعتیاد در ایران نشان می دهد مصرف قرص هایی چون ترامادول ، بایمادول و امثال مشابه  به شدت در حال افزایش است . متاسفانه بیشترین مصرف کنندگان این قرص را جوانان تشکیل میدهند . باورهای غلط در خصوص این قرص ، در دسترس بودن آن ، ارزان بودن و  عدم آشنایی با عوارض ، بر تعداد مصرف کنندگان افزوده است . نگرانی در خصوص مصرف ترامادول و داروهای مشابه بسیار جدی است . طبق گفته مدیر کل نظارت بر دارو و مواد مخدر وزارت بهداشت ،  مصرف این دارو به نسبت سال 84 بیش از بیست و چهار برابر شده است . این دارو در بین قشر جوان به شدت رایج گشته است . دامنه مصرف این قرص به دبیرستان ها و حتی مدارس راهنمایی هم رسیده است . همینطور تعداد افرادی که برای ترک اعتیاد به ترامادول به مراکز مجاز مراجعه می کنند رو به فزونی است .

دارویی که آرامش خانواده ها را بر هم می زند . 

همانطور که می دانید این دارو از مرفین ساخته می شود و به طبع فرآیند مرفین را در بدن طی می کند .

از آنجا که استفاده طولانی مدت این دارو باعث کاهش اثرات سرخوشی آن می شود ، لذا مصرف کنندگان ترامادول برای رسیدن به حالت سرخوشی ناچارا" میزان مصرف خود را بالا می برند و به همین دلیل دچار عوارض متعددی می شوند .

پس از چندین بار مصرف این قرص علائم اعتیاد فکری و روحی در فرد ایجاد می شود و با مصرف مداوم ، علائم جسمی اعتیاد هم آشکار می گردد . پس  ترامادول اعتیاد آور است .

بسیاری از کسانی که فرآیند درمان اعتیاد را طی کرده اند ، ترک داروی ترامادول را سخت تر از مواد مخدری چون تریاک یا حشیش توصیف می کنند .

طبق گفته معاون وزیر بهداشت ( دانشگاه علوم پزشکی 5 / 7 / 88 ) تشنج و مشکلات تنفسی از شایع ترین و خطرناک ترین عوارض خود سرانه این دارو است .

تهوع و استفراغ ، کاهش فشار خون ، خشکی دهان ، سرگیجه ، بی قراری ، تغیرات خلقی مانند افسردگی یا سرخوشی شدید ، تاری دید ، و یبوست از سایر عواض مصرف خودسرانه این دارو است .

لطفا" همکاری کنید

ترامادول داروی مناسبی برای درمان انزال زودرس و یا ترک اعتیاد نیست.  این دارو در دسته داروهای غیر مجاز قرار دارد که فروش آن بدون نسخه پزشک ممنوع است . لذا عاجزانه تقاضا داریم از فروش بدون نسخه این دارو جدا"  بپرهیزید .

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با وبلاگ زیر تماس حاصل نمایید :

وبلاگ : www . No – Teramadol . mihanblog.com


طبقه بندی: مقالات،
برچسب ها:ترامادول،

تمامی حقوق برای دکتر شیرین زاده محفوظ است.

درباره وب

امیر شیرین زاده، روانشناس و مشاور - درمانگر غیر دارویی سوء مصرف مواد مخدر از مرکز ملی مطالعات اعتیاد ( M.M.T ) و مدرس دوره های مهارتهای زندگی (Life Skills) از مرکز مشاوره دانشگاه تهران.
فارغ التحصیل روانشناسی و مشاوره از دانشگاه علوم تحقیقات تهران.
درمان اعتیاد مصرفی
درمان اعتیاد رفتاری مانند اعتیاد به خودارضایی، رابطه جنسی و ...
مشاوره پیش از ازدواج
حل اختلافات زوجین
درمان مشکلات جنسی (زودانزالی، اعتیاد به خودارضایی، فیتیش و ...)
مشاوره فردی
مشکلات نوجوانان
درمان افسردگی و اضطراب
مشکلات مرتبط با وسوسه مواد مخدر
بررسی همجنسگرایی، ترنسکشوال و ...
شکست عاطفی و .....
تلفن منشی جهت اخذ وقت :09128490944
تلفن مرکز مشاوره پنجره زندگی: 22321052